Menu
Your Cart

Hakkımızda

33 YILDIR ATTIĞINIZ HER ADIMDA İZİMİZ VAR!

 

Erdemler Ayakkabı; 1986 Yılında Çorlu'da Fahri ERDEM tarafından kurulmuştur. Fahri ERDEM 1986 Yılının Ticari imkan ve olanakları dahilinde bir el arabası ile başladığı ticaret hayatına 2. yılın sonunda daha çok müşteriye ulaşmak ve tanınırlığını arttırmak için pazar tezgahlarında da yerini alarak devam etmiştir. Fahri ERDEM kaliteden taviz vermemesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde, müşteri pörtföyünün artması ile müşterilerine yerinde hizmet vermek amacı ile de 1990 Yılında İlk Ayakkabı Mağazasını açmıştır.

 

Ayakkabı Sektöründeki gelişim, hızla gelişen teknoloji ve kurumsal markaların artışı ile birlikte Fahri ERDEM, ürün yelpazesini genişletmek ve müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak amacı ile 2. ve 3. Ayakkabı Mağazasını açarak ERDEMLER AYAKKABI'nın marka bilinirliğini arttırmış ve bölgesinde söz sahibi bir firma haline gelmesini sağlamıştır.

Erdemler Ayakkabı halihazırda, bölgesinde en çok kurumsal markayı bünyesinde barındırmakla birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına göre Erdemler markası ile özel üretim ayakkabı imalatı da yapmaktadır. Erdemler Ayakkabı'nın 30 yıllık mazisi boyunca önceliği ve olmazsa olmazı; Müşteri Rahatlığı ve Konforu, Kaliteyi uygun fiyata sunması ve Satış sonrası %100 Müşteri Memnuniyetidir.


 

Vizyonumuz

%100 Müşteri memnuniyeti ve hizmette kaliteden ödün vermemektir.30 Yıllık mazimizden günümüze taşımış olduğumuz değerlerimizin kıymetini bilmek ve buna uygun hareket etmektir.

 

Misyonumuz

Ayakkabı sektöründe yüksek kaliteli hizmetleri sağlamak,ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

Erdemler Ayakkabı Olarak 30 yıllık mazimizde, Her Adımda İzimizin varolmasını sağlayan tüm müşterilerimize Teşekkürü Borç Biliriz.